Úvod
O IGC
Catering
Provozovny
Interiéry pro potravinářství
Reference
Historie
Iniciativy
Kontakty
 
Vyhledávání
Mapa stránek

 Czech/Česky (utf-8) English
Tisk E-mail
ŠÉFKUCHAŘI CATERINGU IGC
ImageImageImage
BÁRTA FILIP
Image Filip Bárta - mistr šéfkuchař, dlouholetý člen IGC. Vedoucí cateringu IGC. Šéfkuchař České restaurace v Národním pavilonu ČR na světové výstavě EXPO 2005 AICHI v Japonsku. Prezentace české gastronomie na Národních výstavách ČR v Rio de Janeiro, Berlíně a dalších městech světa. Gastronomická praxe ve Švýcarsku ve specializované rybí restauraci, dále v Německu, Japonsku a Kanadě. Vlastní provozování několika restaurací. Dlouholetá oblíbená super star televizního gastronomického pořadu Vařečka na TV Prima. Odborník na klasickou českou národní kuchyni, kuchyni středoevropskou a rybí pokrmy. Znalec úpravy a nakládání masa pro grilování a rožnění. Specialista na rožnění celých býků. Šéfkuchař restaurace Stará myslivna.
MICHAL JEŘÁBEK
Image Michal Jeřábek - mistr šéfkuchař. Šéfkuchař České restaurace v Národním pavilonu ČR na světové výstavě EXPO 2005 AICHI v Japonsku. Po absolvování hotelové školy v Ondříčkově ulici v Praze pokračuje ve studiu v Kanadě v Torontu. Své bohaté zkušenosti po návratu uplatňuje v restauraci golfcentra Erpet, později v mexické restaurace Kantýna na Malé straně. V pozici šéfkuchaře cateringu IGC reprezentuje českou gastronomii na mezinárodních gastronomických veletrzích v mnoha světových metropolích. Dlouholetá oblíbená hvězda televizního pořadu Vařečka na TV Prima. Kromě toho, že dnes patří do základního týmu šéfkuchařů IGC PRAHA, se vrací, ve svých 31 letech do hotelu Hilton na vysoce prestižní pozici sous chef centralní kuchyně hotelu Hilton Praha
KARAS PAVEL
Image Pavel Karas 1942 - 2008 mistr šéfkuchař, zakládající člen a dlouholetý čestný předseda IGC. Ředitel a jednatel společnosti IGC - Gastonomické podniky. Znalec a specialista na přípravu pokrmů mnoha světových kuchyní. Pracovní praxe v mnoha zemích po celém světě. Autor několika kuchařských knih mimo jiné i “Zahraniční kuchyně ve veřejném stravování” s originálními recepturami ze 16 zemí. Autor mnoha článků do odborných kulinářských a gastronomických časopisů, Odborník na catering a řízení restauračních provozů. Skutečný gurmán a labužník tělem i duší. Pavel je a navždy bude neoddělitelnou součástí historie IGC.
PROSA MIROSLAV
Image Miroslav Prosa - mistr šéfkuchař. Šéfkuchař České restaurace v Národním pavilonu ČR na světové výstavě EXPO 2005 AICHI v Japonsku. Po absolvování hotelové školy v australském Sydney a gastronomické praxi se specializací na steaky a rybí pokrmy šéfkuchařem postupně v Erpet Golfcentru, Letenském zámečku a Bellavista italské restauraci. Další zahraniční praxe v Německu. Šéfkuchařem v gastronomické show Palazzo. Následně provozování kavárny Neo Palladium cafe v Praze. Šéfkuchař a hvězda televizního pořadu Vařečka na TV Prima. Vyhledávaný food stylista pro fotografování pokrmů do odborných gastronomických časopisů. Odborník na francouzskou, italskou a australskou kuchyni.
ROUBÍN ONDŘEJ
Image Ondřej Roubín - mistr šéfkuchař. Šéfkuchař České restaurace v Národním pavilonu ČR na světové výstavě EXPO 2005 AICHI v Japonsku, kde současně odpovídá za dodržování hygienických norem podle japonských standardů s absolvováním veškerých školení a certifikací. Šéfkuchař cateringu IGC se specializací na rožněná a grilovaná masa. Provozování vyhlášené restaurace Los v Oslu v Praze. Odborník na zdravou výživu a energetické hodnoty pokrmů, specialista na přípravu čerstvých salátů a rybích pokrmů.
ZÁHORSKÝ TOMÁŠ
Image Tomáš Záhorský - mistr šéfkuchař, dlouholetý člen IGC. Vedoucí cateringu IGC. Šéfkuchař České restaurace v Národním pavilonu ČR na světové výstavě EXPO 2005 AICHI v Japonsku. Prezentace české gastronomie na Národních výstavách ČR v Kuala Lumpur, Berlíně, Volgogradu a dalších městech světa. Gastronomická praxe ve Švýcarsku, Německu, Japonsku a Rusku. Vlastní provozování postupně několika restaurací. Dlouholeté účinkování v populárním gastronomickém televizním pořadu Vařečka na TV Prima, pravidelné účinkování v internetové televizi Regio TV. Šéfkuchař v hotelu Alpenrose v Adelbodenu ve Švýcarsku. Odborník na zvěřinovou kuchyni s akcentem na černou zvěř a dančí speciality. Šéfkuchař restaurace Stará myslivna.
VOKROUHLÍK LUKÁŠ
Image Lukáš Vokrouhlík - mistr šéfkuchař. Šéfkuchař České restaurace v Národním pavilonu ČR na světové výstavě EXPO 2005 AICHI v Japonsku. Prezentace české gastronomie na Národních výstavách ČR v Berlíně a dalších městech Evropy. Gastronomická praxe v Německu, Švýcarsku a Japonsku. Šéfkuchař hotelu Hilton, následně Executive cheff hotelu Prezident v Praze, později provozování postupně několika restaurací. Odborník na mexickou a italskou kuchyni a jako absolvent švýcarské hotelové školy znalec švýcarských specialit a gastronomie. Vyhledávaný odborník food stylingovými fotografy pro reklamu, odborné i populární časopisy. Populární star televizního pořadu Vařečka a gastronomického pořadu “Rychlovky” na internetové TV Stream.
VRBKA PAVEL
Image Pavel Vrbka - mistr šéfkuchař. Šéfkuchař České restaurace v Národním pavilonu ČR na světové výstavě EXPO 2005 AICHI v Japonsku. Velká praxe v mezinárodní gastronomii. Mistr na přípravu pečených kolen, šéfkuchař vyhlášené restaurace U Čejpů. Šéfkuchař mexické restaurace Cantyna v Praze na Újezdě, následně hotel Hilton v Praze. Účast na televizním pořadu Vařečka na TV Prima. Odborník na zvěřinovou kuchyni v celém rozsahu druhů zvěřiny. Skutečný znalec přípravy bažantích pokrmů v mnoha úpravách. Specialista na přípravu steaků a barbecue hlavně z latino-amerického hovězího masa. Šéfkuchař restaurace Stará myslivna, executive chef cateringu pro hony pořádané v bažantnici zámku Konopiště.
Miloslav Kodera
Image Miloslav Kodera - mistr šéfkuchař. Šéfkuchař České restaurace v Národním pavilonu ČR na světové výstavě EXPO 2005 AICHI v Japonsku. Šéfkuchař restaurace Havana v Praze. Účast na prezentacích české kuchyně a gastronomie na mezinárodních výstavách a veletrzích. Gastronomická praxe v Německu, Švýcarsku a Japonsku. Šéfkuchař v hotelu Alpenrose v Adelbodenu ve Švýcarsku. Znalec gastronomických receptur klasické tradiční české kuchyně a vyhledávaný odborník na pěstování bylin pro přípravu sušených bylinných ingrediencí a dochucovacích směsí. Mistr v přípravě rožnění, grilovaných mas a steaků.